KONST / Litografier / Färglitografi 16449208
nr 1644 9208
Leida Rives
(1915-1989), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 50/55. Färglitografi, bildmått: 34x28 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:06:18
23/9 19:45:28
1.200 kr
23/9 19:56:19
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Leida Rives
Läs mer om Leida Rives